MAN TGX - International Truck Of the Year 2021

Met trots kunnen wij u mededelen dat wij met de MAN TGX 'International Truck Of the Year 2021' zijn geworden.

De IToY-award is één van de meest prestigieuze prijzen in de bedrijfswagenbranche. De jury van 24 vakjournalisten die de 24 belangrijkste Europese vakbladen voor trucks vertegenwoordigen, roemden de MAN TGX vooral vanwege de goede prestaties op het gebied van rijcomfort, werk- en leefomstandigheden, veiligheid, efficiency, connectiviteit, innovatieve diensten en ergonomische bediening.

“De titel ‘Internationale Truck van het Jaar’ is een enorme erkenning voor het uitstekende werk dat ons team heeft verricht. Al meer dan vijf jaar werkt het team met één doel voor ogen: de beste truck ontwikkelen voor de chauffeurs en onze klanten. Deze felbegeerde award is een bewijs ons team in die opzet is geslaagd,” verklaarde Andreas Tostmann, Chief Executive Officer van MAN Truck & Bus, bij de virtuele prijsuitreiking. 

Lees hier het persbericht